8 порад для економії бензину

Опубликовано: 23 апреля, 2016  /   В категории Новости и статьи

Застосування кожної з порад окремо не дасть відчутного результату, тому підходити до економії треба комплексно, застосовуючи всі 8 одночасно.

1. Перевірка повітряного фільтра

Якщо ви все-таки вирішили зробити перший крок у бік економії, то починати варто з перевірки повітряного фільтру авто. Брудний фільтр негативно позначається на роботі двигуна, зменшує вступ в нього повітря, що у свою чергу тягне більше споживання палива. Це справа 2-х хвилин – зніміть його і підніміть на просвіт, якщо світло не проходить, то фільтр варто замінити. До речі, бажано використати “легкі” моторні мастила, з низькою в’язкістю на основі напівсинтетики або синтетики. Ці олії, в порівнянні з мінеральними оліями, які мають більшу в’язкість, економлять паливо до 6%.

2. Тиск в шинах

Другий поширений чинник, що впливає на витрату палива, – тиск в шинах. М’які шини – більше витрата палива. Дуже часто цей чинник водії ігнорують. Перевіряти тиск слід на холодних шинах, оскільки при їзді вони нагріваються і тиск збільшується. Можна спробувати підвищити тиск в шинах на 0,3 бару зверху норми, це, звичайно ж, понизить тиск, але трохи збільшить ударні навантаження на підвіску і кузов.

3. Швидкість пересування

Спробуйте їздити повільніше, не даремно є приказка “Тихіше їдеш – далі будеш”, в нашому випадку вона робить прямий вплив на витрату палива. Спробуйте декілька днів поїздити з меншою швидкістю, не перевищуючи певної відмітки спідометра, по початку ви можете відчувати себе черепахою, але нарівні з цим відчуттям ви рідше заїжджатимете на заправку.

4. Їзда слідом за машиною

Їздите, так званим, паровозиком, їзда з постійною швидкістю зменшує навантаження на вузли авто, з означає і зменшує витрату палива. Під час великого скупчення автомобілів на дорозі доводиться то різко стартувати, то різко гальмувати, а вантажівки по правій смузі їдуть з постійною швидкістю, спробуйте їхати за ними це скоротить витрату бензину. Окрім позитивного чинника – економії палива, є також і негативний – вихлоп у вантажівок більший, ніж у легкових авто, що негативно вплине на ваше здоров’я, йдучи за ними.

5. Педаль акселератора, плавний натиск

Плавно натискайте педаль акселератора – ось п’ята рада економії палива. Різке натиснення – спричиняє за собою велике подання палива і, можна сказати, в порожній. Також не варто на малих швидкостях використати підвищені передачі. У карбюраторних машинах слід уникати різких гальмувань, оскільки через жиклери холостого ходу висмоктується надмірна кількість палива.

6. Вимкнутий кондиціонер

Відключіть кондиціонер, це додасть дискомфорту, але за рахунок його – кондиціонера спалюється від 5 до 20% палива. Відкрийте вікна і насолоджуйтеся свіжим повітрям, можливо, це і брудніше і жаркіше, але, в усякому разі у вас буде більше шансів дотягнути до найближчої АЗС.

7. Скажіть тюнингу “НІ”!

Відмовиться від тюнингу, широкі покришки збільшують аеродинамічний опір, що дуже помітно на великих відстанях.

8. Прибирання – економія палива

Це не припущення, а обґрунтоване твердження. Важка машина споживає більше палива, ніж легка, тому переглянете все, що вже з п’ят років валяється у багажнику і залиште тільки найголовніше. Якщо багажником на даху вже підлога року ніхто не користувався, варто замислитися про його знаходження, бо він значно впливає на аеродинамічні властивості, збільшуючи опір.

 

 

Автораборка Пегас-Авто, Украина, Винница, Стрижавка.
Call Now Button