Ремені безпеки – чи обов’язково користуватися?

Опубликовано: 27 января, 2017  /   В категории Новости и статьи

Ремені безпеки – чи обов’язково ними користуватися?

Багато хто чув страшні історії про аварії та ремені безпеки, але не всі знають як, чому і навіщо:


При пожежі всі сучасні паски безпеки знімаються легко, одним натиском, можлива проблема більш в застарілих моделях авто.


При подорожах на велику відстань не дуже зручно постійно бути пристебнутим, але згідно зі статистикою 75 % аварій трапляються на відстані 40 км від дому.


При аварії, всі мають лишитись цілими, а для цього потрібно обов’язково пристібати не лише себе, але й всіх пасажирів, які знаходяться в авто, особливо діти, які під час перевернення машини можуть вилетіти.


При швидкості 65 км\год потрібно бути пристебнутим, ця швидкість невелика, але прирівнюється до падіння з 6-го поверху. А якщо швидкість 80 км\год — це 9-ий поверх, 110 км\год — відповідно 17-ий.


Пристебнута доросла людина не може втримати на руках маленьку дитину, навіть якщо рухатися зі швидкістю 30 км\год, то на малюка буде діятиме сила в 135 кг, витримати таке неможливо.


Найбезпечніше місце в автомобілі, це не за водієм, як всі думають, це середнє сидіння позаду, воно на 16 % безпечніше за всі інші, але при умові, що пасажир скористується ременем безпеки.


Користуйтесь пасками безпеки, будьте обережні, ваше життя у ваших руках!

Похожее изображение

Автораборка Пегас-Авто, Украина, Винница, Стрижавка.
Call Now Button